Everton po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 18 milionë funtesh

Everton po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 18 milionë funtesh për futbollistin e Real Madridit, Isco, pohon Sport.

Mbretërit tashmë kanë arritur ta marrin James Rodriguez-in nga “Santiago Bernabeu”, dhe tani po shpresojnë në nënshkrimin e ish-bashkëlojtarit të tij.

Trajneri i klubit nga Merseyside, Carlo Ancelotti, e kishte stërvitur spanjollin gjatë kohës sa ishte trajner i madrilenëve, dhe tashmë është e ditur se e ka në qejf mesfushorin.

Ngjarja paraprake

A mund të ndihmojë vitamina D kundër Covid-19? Universiteti i Harvardit zbardh rezultatet që duhet t’i dini të gjithë në këtë kohë pandemie

Ngjarja e ardhëshme

Serbia po bëhet gati për lajmin e keq: Keqësohet gjendja e partiarkut Irinej

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian