Ethet e Champions League

(E plotësuar) – Sot u hodh shorti për fazën e grupeve të Champions League, e cila pritet me emocione nga dashamirët më të zjarrtë të futbollit.  

Skuadrat më të mira janë në fazën grupore dhe secila synon që të ngjitet sa më të lartë në garën më prestigjioze. 

Me katër skuadra italiane, që presin të dinë fatin e tyre: Juventus, Inter, Lazio dhe Atalanta. Tri konfirmime dhe një risi, bardhekaltrit, të cilët zunë vendin që vitin e kaluar i përkiste Napolit.

Ngjarja paraprake

Mësimi online, gjimnazistët e Dibrës në protestë

Ngjarja e ardhëshme

​MASh nënshkruan marrëveshje në fushën e edukimit në fëmijërinë e hershme

të fundit nga

Milani me mungesa

Zlatan Ibrahimoviç, Isamel Bennacer dhe Theo Hernandez, do t’i mungojnë Milanit në

AlbanianEnglishMacedonian