Është shembur dheu në rrugën Shkup- Bllacë (VIDEO)

Është shembur dheu në rrugën Shkup- Blacë. Si pasojë e shembjes është bllokuar rruga dhe lëvizja e veturave.

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë së Veriut informojnë se trafiku është ndërprerë në të dyja drejtimet.

“Veturat nuk lejohen në pikën kufitare për shkak se vendi i rrëshqitjes së dheut ende nuk është i kalueshëm”, thonë nga LAMM.

 

Story i mëparshëm

Është shembur dheu në rrugën Shkup- Bllacë (VIDEO)

Story i radhës

Ceferin flet për Realin e Liverpoolin dhe për finalen e Championsit

Të fundit nga