Është objektivi i Juventusit

Është objektivi i Juventusit këtë merkato, ylli argjentinas i thotë lamtumirë PSG-së!

Sulmuesi argjentinas i PSG-së, Angel Di Maria, e ka mbyllur ciklin me skuadrën franceze dhe këtë e ka zyrtarizuar vetë me anë të një postimi në Instagram.

Me anë të një fotoje ku shfaqen të gjithë lojtarët e kampionëve të Francës, argjentinasi shkruan:

“Faleminderit”, në gjuhën spanjolle dhe atë franceze.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Analizë reale që tregon fatkeqësi për Putinin: “Ushtria ruse do ta ketë fundin në qershor”

Story i radhës

Gruevski dënohet me 9 vite burg për rastin “TNT”, Janakievski me 3

Të fundit nga