Ermira ndan momentin kur djali e pret Gold Ag në dritare

Ermira dhe Gold Ag janë një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Ajo me postimet e shumta që bën në rrjete sociale, gjithmonë kalon në lajm.

Që nga dita kur janë bërë prindër për herë të parë, dyshja shfaqin lumturinë që kanë bashkë me të birin.

Këtë herë, ajo e publikoi momentin kur djali e pret momentin kur e sheh babain nga dritarja.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Studentët e Fakultetit të Arteve të UT-së e fituan vendin e parë në International Youth Music Competitions

Ngjarja e ardhëshme

Ministri malazez mohon gjenocidin në Srebrenicë, reagon ashpër BE-ja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian