Erjona thotë se është ende beqare pas ndarjes me futbollistin: Jam mirë kështu, përveç nëse…!

Erjona Sulejmani mbetet njëra nga nënat beqare më seksi. Ish-gruaja e Blerim Xhemajlit ka konfirmuar se është ende “single”.

Nëna e një vajze nga martesa me futbollistin shqiptar ka treguar kriterin e saj për të gjetur një të dashur të ri.

“Nëse takoj dikë që shton diçka të vërtetë në jetën time tani do ta konsideroja, përndryshe jam mirë kështu” ka thënë Erjona.

Pavarësisht viteve, Erjona vazhdon të jetë tejet provokuese në rrjetet sociale.

Ngjarja paraprake

Leverkuseni dhe Rashica

Ngjarja e ardhëshme

Haskuka: Komandant Drini, simbol i luftës së UÇK-së i vrarë nga dora gjakatare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian