Eris Abedini në La Liga

Eris Abedini pritet t’i bashkohet skuadrës së Granadas.

Lojtari i kombëtares së Kosovës U21, Eris Abedini, është afër një lëvizjeje fantastike në karrierën e tij.

Sipas raportimeve të Nicolo Schira, Abedini ka marrëveshje me Granadan, transmeton lajmi.net.

Kosovari pritet të nënshkruajë marrëveshje tri vjeçare me spanjollët.

Aktualisht ai luan me skuadrën e Lugano.

Mbetet të shihet nëse kjo lëvizje do të zyrtarizohet në ditët e fundit të merkatos. 

Ngjarja paraprake

Ndihmësi i sekretarit amerikan të shtetit për Energjetikë, Fanon në takim me Zaevin

Ngjarja e ardhëshme

Donald Trump dhe gruaja e tij infektohen me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian