Eri thotë se Lediana dhe Mevlani do të dalin çift pas dy jave

Edhe pse i pëlqente Lediana dhe duket se edhe ajo kishte fillimisht ndjenja për Erin, megjithatë duket se gjërat po shkojnë drejt një çifti si Lediana-Mevlani

Megjithatë, Eri mendon se ky është vetëm një skenar i emisionit “Për’puthen” dhe se ata do të dalin pas dy jave si çift nga emisioni.

Por, Eri mendon se që lidhja e Ledianës dhe Mevlanit nuk është serioze.

“Është skenar dhe për atë këtu do jemi. Për dy javë ata do dalin çift bashkë, ta garantojë unë këtu do jemi”, tha Eri.

Ngjarja paraprake

Egjipti vlerëson vendimet e Turqisë drejt përafrimit të marrëdhënieve

Ngjarja e ardhëshme

Tre viktima në Egje, Turqia akuza Greqisë: Refugjatët u lidhën, u rrahën dhe u hodhën në det

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian