Erërat e forta dëmtojnë çatinë e një objekti në Duqanxhik të Shkupit (Foto)

Moti i lig që ka kapluar sot Shkupin me rrethinë nga shiu i rrëmbyeshëm dhe erërat e forta ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Pamjet që ka siguruar Klan M shihet se si ka rënë çatia e një objekti në Duqanxhik të Shkupit, informon KlanMacedonia.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mariçiq: Kemi shansin për integrim europian pa kushtëzime

Story i radhës

Përfundoi debati për rishikimin e buxhetit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish