Erdoğan, Von der Leyen dhe Michel trajtojnë zhvillimin e marrëdhënieve Turqi-BE

Në takimin virtual të presidentit Erdoğan me Von der Leyen dhe Michel janë trajtuar çështjet lidhur me zhvillimin e marrëdhënieve Turqi-BE.

Erdoğan në takimin virtual me krerët e BE-së theksoi se presin rezultat që do të hapë rrugën për punime konkrete në Samitin e BE-së më 25-26 mars.. .

Ngjarja paraprake

Mbetet në Munih pas ndeshjes me Bayernin

Ngjarja e ardhëshme

Kazancı: Pjesëmarrja e rreth 15 mijë fotove tregon se "Istanbul Photo Awards" është markë botërore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian