Erdoğan: Sot në shumë vende perëndimore racizmi dhe Islamofobia mbrohen nga vetë shteti

Ngjarja paraprake

Nesër mot i vranët me shi, ndërsa pasnesër rënie të temperaturës

Ngjarja e ardhëshme

KDI: SHSKUK blen barna 174.9% më shtrenjtë, i ikë blerjes së barnave alternative

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian