Erdoğan: Së shpejti do t’u ndërtojmë shtëpi të reja qytetarëve që i humbën nga tërmeti në Izmir

Ngjarja paraprake

Miq-armiq në udhëkryqin...

Ngjarja e ardhëshme

Miliona euro për tekstet shkollore me fyerje dhe bulizëm, Ministria e Arsimit hesht

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian