Erdoğan për tërmetin në Izmir: Deri më tani kemi 58 jetë të humbura dhe 896 të lënduar

Ngjarja paraprake

Mbretëresha e Anglisë planifikon t’ia kalojë kurorën Princit Charles

Ngjarja e ardhëshme

Rusia regjistron rekord të ri rastesh me koronavirus, 18.665 të diagnostikuar në 24 orë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian