Erdoğan: Ne e shohim veten në Evropë, jo diku tjetër, ne parashikojmë që të ardhmen tonë ta ndërtojmë bashkë me Evropën

Erdoğan: Ne e shohim veten në Evropë, jo diku tjetër, ne parashikojmë që të ardhmen tonë ta ndërtojmë bashkë me Evropën.

Erdoğan: Me miqtë dhe aleatët tanë ne duam të jemi në një bashkëpunim më të fortë.

Erdoğan: Marrëdhëniet tona të gjata dhe të afërta me SHBA dëshirojmë t’i përdorim në mënyrë aktive në zgjidhjen e çështjeve rajonale dhe globale... .

Ngjarja paraprake

Premier Liga angleze rikthehet me disa takime interesante

Ngjarja e ardhëshme

Dashuria me një femër tjetër, marrëdhëniet intime me thika dhe martesat e dështuara, gjithçka nuk dini për Angeline Jolie

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian