Ngjarja paraprake

Presidenti Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadorëve të sapoemëruar të Belgjikës dhe të Danimarkës

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

Izraeli arreston udhëheqësin e lartë të Hamasit në Ramallah

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian