Erdoğan: Jemi vendi i vetëm i NATO-s që jemi përplasur trup më trup me DEASH-in në Siri

Erdoğan: Jemi vendi i vetëm i NATO-s që jemi përplasur trup më trup me DEASH-in në Siri.

Erdoğan: Tregojmë çdo përpjekje për të eliminuar kërcënimin terrorist, për të parandaluar mosmarrëveshjet dhe për të forcuar stabilitetin.

Erdoğan: Pavarësisht se jemi lënë të vetëm deri më tani kemi kapur dhe rikthyer në vendet e tyre rreth 9 mijë terroristë të huaj... .

Ngjarja paraprake

Ambasadorja e SHBA-ve, Bërns uron shqiptarët për Ditën e Alfabetit

Ngjarja e ardhëshme

Vildane Zeneli merr vëmendje me paraqitjet provokuese në bikini

të fundit nga