Erdoğan: Jemi të vendosur që në vend të sjellim një epokë të re të ekonomisë dhe demokracisë

Erdoğan: Jemi të vendosur që në vendin tonë të sjellim një epokë të re të ekonomisë dhe demokracisë.

Erdoğan: Jemi të vendosur që proceset e tanishme t’i kthejmë në mundësi, duke shfrytëzuar kushtet aktuale në mënyrën më të mirë... .

Ngjarja paraprake

Joe Biden sot feston ditëlindjen, do të bëhet presidenti më i vjetër në histori të SHBA-së

Ngjarja e ardhëshme

Negativ/ Strakosha fiton betejën me COVID pas një muaji mungesë me Lazion

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian