Erdin Hashani bëhet trajner i kësaj skuadre

Erdin Hashani i është rikthyer detyrës si trajner.

Hashani që kishte tani e disa muaj që pushonte nga detyra e shefit të shtabit teknik tashmë ka arritur marrëveshje për t’iu rikthyer prapë stolit.

Hashani është zyrtarizuar sot si trajner i ri i Vjosës së Shtimës.

Shtimjanët janë në pozitën e katërt të Ligës së Dytë dhe me gjasa reale për të arritur kalimin historik në Ligën e Parë.

Vjosa e ka njoftuar ndryshimin në stol edhe përmes faqes zyrtare.

Ngjarja paraprake

Southampton – Liverpool, formacionet zyrtare

Ngjarja e ardhëshme

AP verifikon faktet: Pretendimet e presidentit për votat në Xhorxhia, të pabaza

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian