Era Istrefi shfaqet ndryshe në fotot e fundit

Këngëtarja Era Istrefi është shfaqur shumë ndryshe me fotot e saj të fundit 

Era Istrefi duket se do të kthehet këtë vit dhe këtë e tregon një aktivitet më i madh i saj në rrjetet sociale. )

Përpos fotografive Era vazhdimisht është shfaqur nëpër studio muzikore ku ajo po pritet që të dal me krijime të reja artistike. 

Në foto të fundit ajo paraqitet shumë seksi dhe provokative teksa poshtë tyre shkruan vetëm “Bebe”!

Image

Era Istrefi

Image

Era Istrefi

Image

Era Istrefi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Largimi i Dybalas, konfirmohet edhe nga drejtori i Juventusit

Story i radhës

Borrell: Nuk do të ketë ushtri të BE-së

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish