Era Istrefi po vjen me një bashkëpunim

Artistja e njohur ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Era Istrefi është duke përgatitur një këngë të re bashkë me artistin shqiptar i cili jeton dhe vepron në Greqi, Claydee.

Ai postoi një imazh nga studio bashkë me këngëtaren duke shkruar se diçka e po vjen mes dyshes.

“Ne po përgatisim diçka të veçantë për ju njerëz. Mbani mend këtë ditë”, shkroi ai.

Ndryshe, Era Istrefi pas një kohe të gjatë do e publikojë këtë bashkëpunim.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Brenda një dite mbi 1400 gjoba për shkelje të masave kundër COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Një panel i FDA-së rekomandon doza përforcuese kundër COVID-19 për të moshuarit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian