Era Istrefi mahnit me dukjen në këtë mbrëmje feste

Era Istrefi është emër shumë i njohur i estradës shqiptare, e cila gjatë këtij viti ishte më pasive në muzikë.

Mbrëmjen e sontme, ajo po duket tejet elegante me fustan të zi, teksa është përgatitur për të festuar.

“E zezë, speciale dhe pak me shkëlqim… sikurse 2020-ta”, janë fjalët që këngëtarja ia shtoi atij postimi.

Era dukej e parezistueshme e veshur me fustan të zi, të shkurtër dhe shumë elegant, ndërsa ishte transparent në pjesën e përparme.

Image
Ngjarja paraprake

Moska lë 2020-shin, me fishekzjarrë hyn në 2021-ën

Ngjarja e ardhëshme

80 persona humbën jetën në aksidente trafiku gjatë vitit 2020

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian