Enkel Demi: Më kërcënoi një polic, bërtiste se…

Nga dita e enjte e javës së kaluar ka nisur zbatimi i urdhrit për mbajtjen e maskës me detyrim edhe në rrugë, ndërsa është aplikuar edhe gjoba.

Gazetari Enkel Demi ka treguar mëngjesin e sotëm një ngjarje që i ka ndodhur në rrugë lidhur me këtë vendim.

“Në fundjavë më kërcënonte një polic dhe vetë e mbante maskën në mjekër”, tha ai.

Më tej, ka shtuar me ironi: “Ai(polici) vetë bërtiste, kishte të drejtë”.

Ngjarja paraprake

Ankohet këngëtarja: ‘Nuk rrija dot në makinë me Genc Prelvukaj, fliste vetëm për….. ‘

Ngjarja e ardhëshme

​Dita e Shën Nënë Terezës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian