Engjellusha vishet krejt zi, kaq zojë nuk e keni parë asnjëherë!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur krejt zi. Në këtë imazh ajo po duket një zonjushë e rëndë. 

Image
Ngjarja paraprake

Grubi takoi ambasadorin Bullgar Angellov: Historia mos ta mban peng të ardhmen

Ngjarja e ardhëshme

Reagon FIFA, pasi Barcelona u pajtua për t’iu bashkuar Superligës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian