Ëndrra e Bayern Munih

Klubi anglez, Liverpool do të përballet me një betejë të fortë për ta mbajtur në skuadër Fabinhon.

Braziliani po bën një sezon të madh me ‘The Reds’, dhe sipas ekspertit gjerman Paolo Breitner, lojtari është objektiv i dy klubeve të mëdha evropiane.

Eksperti gjerman Paolo Breitner i “RMC” raporton se Fabinho është synim i PSG-së dhe Bayern Munich.

“Ëndrra e Bayern Munih për verën e ardhshme është ta ketë Fabinhon në skuadër”, shkruan Breitner.

Megjithatë, Liverpooli thuhet se nuk do të heq dorë lehtë nga braziliani, i cili është një nga lojtarët kryesor në skuadrën e Jurgen Klopp.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lokalizohet zjarri në Shkup, dyshimet e para për zjarr vënie (VIDEO)

Story i radhës

Beatrix ka një urim special për Dafinën: Nisi nga zero për t’u kthyer në inspirim

Të fundit nga