Ende nuk ka gola mes Evertonit e Chelseat dhe Milanit e Fiorentinas

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet mes skuadrës së Evertonit e Chelseat dhe asaj të Milanit e Fiorentinas.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Goodison Park”, Evertoni dhe Chelsea janë duke barazuar pa gola, respektivisht me rezultat 0:0.

Goli ende nuk është gjetur edhe në ndeshjen që po zhvillohet në Serie A mes Milanit e Fiorentinas, ku rezultati qëndron i barabartë 0:0.

Everton 0:0 Chelsea

AC Milan 0:0 Fiorentina

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nora Istrefi komentohet për ndryshimin e theksuar në dukje mes realitetit dhe Instagramit

Story i radhës

BSH: Shtrenjtohen edhe banesat në Tiranë

Të fundit nga