Enca zgjedh Kosovën për të pushuar, por kush po e shoqëron?

Enca Haxhia ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor.

Kjo këngë titullohet “Ndoshta” dhe një copëz e saj është publikuar.

Mirëpo, para premierës së saj Enca ka vendosur të bëj pak ditë pushim, e për këtë arsye ka zgjedhur Prevallën si destinacion relaksi.

Bashkë me të janë edhe familja e madje ka postuar imazhe të motrës e cila po e shoqëron.

Ngjarja paraprake

"Anëtaret e NATO-s bashkërisht do të vendosin për qëndrimin ose tërheqjen nga Afganistani"

Ngjarja e ardhëshme

Ish-sulmuesi i Realit dhe PSG: Mbappe e do transferimin te Real Madridi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian