Enca poston foton me bikini dhe ‘ngacmon’ reperin: Për ty jam e keqe

Këngëtarja Enca, pak ditë më parë, shprehu hapur simpatinë për reperin e suksesshëm amerikan, Tekaxhi 6ix9ine.

Ajo nuk le rast pa e treguar një gjë të tillë, ku në një video live të reperit, komentoi një emoji me sy me zemra.

Ndërkohë, në postimin e fundit të Encës, kryefjala ka qenë po reperi.

Image
Ngjarja paraprake

Në vitin 1960, Nixon dhe Kennedy zhvilluan debat në formatin që e refuzoi Trumpi

Ngjarja e ardhëshme

OBSH-ja raporton rekord rastesh ditore me COVID-19

të fundit nga