Enca poston foto sapo del nga dushi, por pastaj i bie pishman

Enca Haxhia si duket u pendua që e publikoi një foto e sapo dalë nga dushi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Jetën private e ruan me xhelozi, por imazhe ku shfaqet seksi nuk heziton asnjëherë të publikoj.

Së fundmi e publikoi një foto ku shihet se sapo ka dalë nga dushi dhe më pas si duket u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Këngëtarja ndryshe nga herët e tjera, kishte zgjedhur të mbulonte pjesët intime ndërsa shihet gjysmë e zhveshur në fokus të veçantë kishte vënë thonjtë.

Kujtojmë se foton e njëjtë të cilën e largoi nga Instagrami, e publikoi më pas në Instastory.

Image
Ngjarja paraprake

Fjalët e Florian Markut pasi e hodhi në tokë boksierin anglez

Ngjarja e ardhëshme

Precedenti: Anglia dorëzon ndeshjen me Islandën?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian