Enca e “tepron” në Dubai, format gati t’i shpërthejnë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ditë më parë ndodhej me pushime në Zanzibar të Afrikës.

Pas kontinentit afrikan, destinacioni i radhës ka qenë Dubai i Emirateve të Bashkuara Arabe, ku është gjithashtu duke shijuar disa ditë të mira pushimi së fundmi.

Enca e cila është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ka ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bow Down” publikoi një imazh të sajin me bikini, ku shihej duke theksuar linjat e saj të trupit.

Ajo dukej mjaft atraktive e veshur me bikini ngjyrë rozë me kornizë neoni, të cilat dukeshin më të vola se masa e saj.

Enca përndryshe është e njohur për publikimin e imazheve dhe videove provokuese, teksa paraqitje të tilla nuk i ka kursyer as në shumë prej klipeve të saj.

Ka tash e sa kohë, që këngëtarja i është bashkuar edhe platformës së rrjeteve sociale për të rritur, OnlyFans, ku ofron imazhe dhe video me përmbajtje provokuese ekstra për ndjekësit që paguajnë një tarifë të vendosur nga ajo.

Image

Enca Haxhia

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kina po e furnizon Rusinë me armë, reagon për herë të parë zyrtari i lartë!

Story i radhës

Leicesterit i mjaftoi pjesa e parë

Të fundit nga

Messi apo Maradona?

Si mysafir i DAZN, zv. presidenti i Interit, Javier Zanetti foli për shumë tema, duke përfshirë

AlbanianMacedonianEnglish