Emri i Bellerin është kthyer në modë te Juve!

Emri i Bellerin është kthyer në modë te Juve!

Juventusi është rikthyer në gjurmët e Hector Bellerin, mbrojtësi i djathtë i Arsenalit i lindur në 1995, sezonin e kaluar i huazuar te Betis.

Siç raporton AS, ai do të dëshironte të qëndronte sërish te Betis vitin e ardhshëm, por sirenat nga Seria A kanë filluar të jenë këmbëngulëse.

Përveç Juventusit, janë edhe Roma dhe Fiorentina, me Betis që aktualisht nuk ka fuqinë ekonomike për të negociuar blerjen e plotë të Bellerin nga “Topçinjtë”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme në Kosovë

Story i radhës

Afër 30 metra nën ujë, momenti kur polumbarët në Shkodër gjejnë armët me të cilat u grabit banka

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish