Emra të rinj në listën e Liverpool për Ligën e Kampionëve

Jurgen Klopp ka vendosur emra të rinj në skuadër pas një aktivietet në fundin e afatit kalimtar të janarit.

Liverpool u lejua të përfshinte tre transferimet e reja në skuadër dhe gjithashtu në listë nuk është Joel Matip.

Me dëmtimet që kishin goditur fort qendrën e mbrojtjes, nënshkrimet e reja Ben Davies dhe Ozan Kabak u shtuan menjëherë në listë, ndërsa Nat Phillips u shpërblye gjithashtu me një vend.

Në këtë listë, The Reds kanë vendosur edhe emrin e Virgil van Dijk, i cili po vazhdon të jetë i lënduar që nga tetori.

Ngjarja paraprake

Lançohet kablli optik nënujor që lidh Evropën me SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Për shkak të mjegullës, dukshmëri deri në 50 metra në Ohër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian