Emily Ratajkowski promovon të brendshmet e markës ‘Inamorata’

Ajo ka linja trupore për të cilat edhe komentohet.

Dhe, Emily Ratajkowski vuri në dukje figurën e saj të tendosur ndërsa promovonte linjën e saj të rrobave të banjës ‘Inamorata’ në plazhet e Turkëve dhe Caicos në një seri imazhesh të postuara të dielën.

Personaliteti 28-vjeçar i industrisë së modës themeloi markën e saj disa vjet më parë dhe shihet në mënyrë rutinore në fotografitë që ndahen në llogarinë zyrtare të kompanisë në Instagram.

Ratajkowski, kishte veshur një top bikini tërheqës të shtypur me leopard dhe me lule që i la pak vend imagjinatës ndjekësve të saj gjatë fotosesionit promovues.

Ajo e shoqëroi pjesën e sipërme të saj me një mbështjellëse që përputhej fort me ijet e lakuara dhe ekspozonte shumë nga kofshët e saj të skalitura.

Personaliteti i mediave sociale u pa gjithashtu e veshur me një sërë zinxhirësh rreth belit që i kushtonin vëmendje barkut të saj të tonifikuar.

Flokët e bukura zeshkane të stilistes rrodhën hijshëm në një fllad të freskët bregdetar, dhe ajo gjithashtu vendosi syze disa gjerdan dhe një grup vathësh prej ari ndërsa pozonte.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Ronaldo jep shenja se do të luajë edhe më 2024

Ngjarja e ardhëshme

DEASH pretendon sulm me raketa në termocentralin irakian

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian