Emery zbulon të vërtetën

 

Kylian Mbappe dhe Real Madrid duket se do të jenë bashkë një ditë.

Jo vetëm zërat e zakonshëm të merkatos, por tani ka ardhur edhe një zbulim nga një njeri që ka punuar me sulmuesin te PSG: Unai Emery.

Trajneri i Villarreal ka folur për Radio Marca pikërisht për klubin francez dhe yllin e tij.

“Kur isha te Parisi, Mbappe po mendonte seriozisht të shkonte te Real-i”, ka pranuar Emery, që ka drejtuar pSG-në nga 2016-ta në 2018 -ën.

Aryseja është e thjeshtë: “I pëlqen shumë ai klub dhe ai ishte shumë entuziast në atë për mundësinë se një ditë do të vishte fanellën blanca”.

Ngjarja paraprake

​Gazetari britanik në librin e ri zbulon të gjitha gënjeshtrat që Meghan Markle dhe Princi Harry na ‘shitën’

Ngjarja e ardhëshme

Arrestohet një shkupjan i kërkuar me urdhërarrest

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian