Elvana merr vëmendje me grimin e saj të veçantë

Elvana ka sjellë poza të reja.

Këngëtarja nga Shqipëria kohët e fundit ka zgjedh një grim artistik për fytyrën e saj.

Nuk dihet nëse këto foto vijnë nga ndonjë prapaskenë e projektit të ri apo thjesht ndonjë fotosesioni.

Pas këngës së suksesshme “Loti” Elvana ka bashkëpunuar edhe me dy artistë të huaj duke lansuar para pak ditësh këngën e re.

“Papa” është kënga që solli në bashkëpunim me Inën dhe Sickotoy.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Broja: Golat me Chelseat, ndjesia më fantastike

Ngjarja e ardhëshme

Pas takimit me Vuçiqin, t’i ndalohet Edi Ramës hyrja në Kosovë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian