Elvana Gjata rikthehet në rrjete sociale me videon më qesharake

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe dhe një video në rrjete sociale.

Elvana Gjata nuk ka qenë edhe aq aktive në rrjete sociale por edhe as në muzikë.

Ajo ditën e sotme pasi ka publikuar disa foto në Instagram ku shihej me një veshje të thjeshtë, ku kishte shkruar “Mirë u takofshim”.

Duke shfletuar galerinë e fotografive deri në fund do shihni një video shumë gazmore të këngëtares, e cila po bën video teksa nëna e saj që flet në telefon dëgjohet duke thënë “Gëzuar Vitin e Ri dhe mirë u takofshim! Flasim kur të takohemi!”

Vlen të theksohet se Elvana në fund të muajit gusht në rrjetet sociale erdhi me disa foto, ku u shfaq e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, ku dukej mjaft bukur.

Image
Ngjarja paraprake

Azilantët u kthyen më të varfër/ Mijëra emigrantë nuk fituan azilin, u kthyen edhe gjatë pandemisë

Ngjarja e ardhëshme

Southampton – Liverpool, formacionet zyrtare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian