Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë, shfaq barkun e rrumbullakosur

Aktorja e njohur shqiptare ka zbuluar se është shtatzënë për herë të dytë.

Eliza Dushku është një ndër aktoret më të njohura shqiptare dhe si duket ajo qenka në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Ndonëse aktorja është mjaft e rezervuar për jetën private, lajmin e ëmbël e bëri të ditur pikërisht ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Eliza ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit ku shihet e shtrirë duke fokusuar barkun teksa shkroi se po bëhet nënë për herë të dytë.

Image

Ajo solli në jetë djalin e saj Philip në gusht të vitit 2019, ndërsa ende nuk e ka bërë të ditur gjininë e fëmijës së dytë.

Ngjarja paraprake

Duro: Ja pse kisha veshur bluzë të kuqe, u nervozova

Ngjarja e ardhëshme

1.9 trilionë dollarë ndihma/ SHBA “lëshon dorën” për të prekurit nga pandemia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian