Elita Rudi reagon ndaj ndjekësve që u shkruajnë komente nga më të ndryshmet grave shtatzëna

Elita Rudi ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

Emra të njohur të ekranit janë aktiv në rrjete sociale dhe duke qenë se janë fytyra publike ndiqen nga një numër i madh i njerëzve.

Postimet që bëjnë në rrjete sociale sigurisht se marrin vëmendjen e tyre andaj edhe komentet nuk mungojnë në raste të ndryshme, madje edhe kur një emër i njohur i ekranit është në pritje të ëmbël.

Ky fakt po i pengon moderatores së njohur shqiptare, Elita Rudi, e cila tani është në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo thotë se komentet negative që pranon si ajo si edhe gratë e tjera shtatzëna dhe sipas saj nëse dikujt nuk i pëlqen se çfarë ato postojnë, jeta që ato bëjnë dhe mbi të gjitha pritja e tyre e ëmbël është e thjeshtë që mos ti ndjekin më në rrjete sociale e jo ti kritikojnë.

Këtë reagim Elita e bëri nëpërmjet publikimit të disa Instastory.

Kujtojmë se ajo dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali dhe së shpejti do të bëhen edhe me vajzë.

Image
Image
Ngjarja paraprake

A duhet t’i përgjigjet Basha akuzave? Përplasen Spahiu dhe Gjekmarkaj

Ngjarja e ardhëshme

Vazot për shortin e Kampionatit Botëror, Kosova në vazon e pestë, Shqipëria në të katërtën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian