Elita Rudi përfundon në spital

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Elita Rudi duket që është ftohur dhe ka përfunduar në spital.

Është bashkëshorti i saj Gjiko, ai i cili e ka postuar një video të së shoqes nga spitali ku ajo po merr infuzion.

Bashkë me prezantuesen, është edhe i biri, që gjithashtu duket se po e kalon një ftohje.

Gjiko dëgjohet duke thënë: “Ju thojsha veshuni, dojshit mu cullakav”.

Pamjet mund t’i shihni këtu:

Image

Elita Rudi 

 

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kushtrim Ahmeti: Në 10 vitet e fundit UT-ja ka patur një hov të fuqishëm në të gjitha aspektet

Story i radhës

A ka diçka personale me Albin Kurtin? Përgjigjet Haki Abazi!

Të fundit nga