Elbasan, gjendet i pajetë një person, dyshohet se është mbytur nën lumin Shkumbin

Trupi i pajetë i një personi është gjetur pasditen e sotme në fshatin Jagodinë në Elbasan.

Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin.

Gjinia dhe identiteti i të personit të pajetë nuk dihet ende.

Grupi hetimor është nisur drejt vendngjarjes.

Ngjarja paraprake

Shteti që synon krijimin e gjeneratës së joduhanxhinjve

Ngjarja e ardhëshme

Tahir Batatina përdori gjuhë të papërshtatshme ndaj Qeqës, ky është vendimi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian