El Sharaawy rezulton pozitiv me COVID-19, shtyhen testet mjekësore tek Roma

Stephan El Sharaawy nuk ka lajme të mira në rikthimin e tij në Itali.

Sipas, “Tuttomercatoweb.com”, El Sharaawy ka rezultuar pozitiv dhe nuk do të mund të mbajë testet mjekësore që ishin paraparë këtë mëngjes në orën 9:00 tek “Giallorossët”.

El Sharaawy ka rezultuar pozitiv me COVID-19 në testimin e tij të fundit, ai është izoluar dhe është duke ndjekur protokollin anti-COVID-19.

Sipas artikullit, pas El Sharaawyt, tek Roma kanë rezultuar edhe dy raste pozitive të stafit pas ndeshjes ndaj Spezias.

Ngjarja paraprake

Turqia neutralizon 7 terroristë të YPG/PKK-së në Siri

Ngjarja e ardhëshme

BE do të kërkojë sqarime nga Pfizer lidhur me vonesat për vaksinat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian