‘El Clasico’ mëson njeriun që do të ndajë drejtësinë

Është mësuar gjyqtari për ndeshjen më të madhe në botën e futbollit.

Këtë të shtunë, Barcelona pret Real Madridin në ‘Camp Nou’, për ndeshjen më të madhe në botën e futbollit.

Është mësuar se Martinez Munuera do të jetë gjyqtari që ndanë drejtësinë në këtë takim.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit do të luhet me fillim nga ora 16:00.

Të dy skuadrat vijnë nga një formë jo e mirë në La Liga, kurse në Ligën e Kampionëve, Barcelona ka shënuar fitore të thellë, përkundër Realit që pësoi nga Shakhtar Donetsk.

Mbetet të shihet se kujt do t’i sjell më shumë fat Munuera.

Ngjarja paraprake

Mendimet e rrezikshme që duhet t’i largoni nga mendja

Ngjarja e ardhëshme

Polonia për abortin/ Gjykata e lartë ndalon thuajse të gjitha ndërprerjet e shtatzanisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian