Ejupi-Hajzeraj e AAK-së: Përulemi para veprës së Zahir Pajazitit

Kandidatja për deputete nga radhët e AAK-së Pranvera Ejupi-Hajzeraj, sot në 24-vjetorin e rënies për liri të heroit Zahir Pajaziti, ka vizituar dhe nderuar veprën e heroit me ç’rast tha që Zahiri dhe bashkëluftëtarët e tij janë frymëzim për brezat që vijnë.

Postimi i plotë:

LAVDI HEROJËVE!

Sot në njëzetekatër vjetorin e rënies për liri, nderojmë dhe përulemi para veprës së Zahir Pajaziti dhe herojëve!

Zahiri, Hakifi dhe Edmondi janë frymëzim për të gjithë brezat që vijnë, do ti përkujtojmë përgjithmon.

Lavdi e përjetshme herojëve të Llapit dhe Gollakut!

Ngjarja paraprake

Misteret e zhdukjes së biznesmenit italian, flet dëshmitari që shkoi i pari te makina që digjej

Ngjarja e ardhëshme

“Kush i nënçmon shqiptarët në Maqedoni gabon rëndë”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian