Einxheli dhe motra e Dagz e nisin mbarë si kunata

Einxhel dhe motra e Dagz, e kanë nisur mbarë me kafe turke dhe aq u desh që të bëhej viral në rrjet takimi i tyre.

Shprehja e Einxhel: “kush është për një kafe turke…” u bë virale kur ajo ishte në shtëpinë e BBV.

Tani që ka dalë jashtë e po shijon lidhjen me Dagz, edhe takimet me kunatën nuk mund të shpëtonin pa ca shprehje të tilla.

Image

Postimi

Einxhel dhe Aurora, kanë kaluar edhe mbrëmjen bashkë, teksa kërcejnë dhe shijojnë muzikën e Dagz dhe PM, bashkë me Semin e të tjerë miq të përbashkët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Chelsea triumfon në çastet e fundit në “Stamford Bridge”

Story i radhës

Zv/Sekretarja amerikane e shtetit: Vladimir Putin synon të shkatërrojë Ukrainë, por ka shenja për negociata reale

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish