Einxhel Shkirës i ndodh e papritura, merr vendimin drastik

Prej ditësh Einxhel dhe Dagz ndodhen në Belek të Turqisë duke shijuar pushimet e para së bashku. Moderatorja është treguar shumë aktive në rrjete sociale, duke ndarë me ndjekësit pothuajse çdo moment.

Mirëpo, Einxhelin e ka kapur së fundmi temperatura dhe ajo ia ka lënë fajin “syrit të keq”.

Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale një foto të termometrit duke shkruar: Aaa po vazhduam kështu s’do postoj më.

Einxhel e ka mbushur Instagramin e saj me simbolin që të mbron nga mësyshi.

Ajo e ka vendosur këtë emoji dhe krahas çdo fotoje të publikuar nga pushimet.

Image

Postimi i Einxhelit

Image

Postimi i Einxhelit

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Wall planifikon kalimin te Clippers

Story i radhës

Zelensky: Sulmi në qendën tregtare është akt terrori

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish