Efi tregon betejën me ankthin: Mora vendimin që duhet të…

Në një bisedë në oborr me banorët Efi tregon se ka shumë kohë që kishte probleme me ankthin.

Ajo mori vendimin të trajtohej. Nuk suportohet dot vet kjo është një gënjeshtër.

Ajo akumulohet dhe në një moment të caktuar që mund të jetë një problem kaq i vogël. E kam diskutuar dhe me njerëz që janë të asaj fushe dhe thonë që është një gënjeshtër.

Ronaldo i  thotë që unë mendoj se suporohert se kam vuajtur vetë nga ankthi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Xavi Hernandez e ka bindur

Story i radhës

Grupi Pink Floyd mbledh 564 mijë euro për Ukrainën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish