Eduart Grishaj shijon shëtitjet e ëmbla me të birin Diell

Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan me një bebush i cili ka ndryshuar përgjithmonë jetët e tyre.

Arbana lindi një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pagëzoi me emrin super të veçantë, Diell.

Portretin e të voglit s’e kemi parë, por në rrjete sociale s’kanë munguar momentet e ëmbla me të.

Sot, babi Eduarti ka dalë të shijojë të dielën me të birin, të cilin e ka nxjerrë shëtitje.

Në InstaStory ai ka ndarë një foto me të voglin në karrocë, të cilit ende s’ia ka treguar portretin.

Image

Insta
Ngjarja paraprake

865 të infektuar me koronavirus dhe 10 viktima në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Komunat nga ku vijnë 337 rastet e reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian