Edona e revoltuar pas nominimeve, zhgënjehet nga Blero, Shqipja dhe Blerando

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është zhvilluar procedura e nominimeve zinxhirore, ku banorët kanë shpëtuar nga nominimi një emër.

E shumë e dëshpëruar nga këto nominime ka mbetur Edona.

Kjo pasi, atë nuk e shpëtoi asnjë nga banorët.

Ajo hatërmbetjen më të madhe e pati me Bleron, Shqipen dhe Blerandon.

Video:

Story i mëparshëm

Vizita e Stoltenberg, eksperti: Kosova “bombë” e kurdisur, mund të shpërthejë

Story i radhës

Kryqi në Kodrën e Diellit/ Kovaçevski godet Bilall Kasamin: Ushqen popullin me ndjenja kombëtare dhe fetare

Të fundit nga

Lumbardhi puth Albyn

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në