Edhe Gili fanse e Mozzikut, ja si e quan

Gili është ndër artistet që për vite me radhë i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare.

Ajo njihet edhe për raportet e mira që ka me estradën, ndërsa së fundi ka publikuar fotografi bashkë me Mozzikun.

“Me yllin”, ka shkruar Gili sipër imazhit, ku të dy shfaqen të buzëqeshur.

Image

Insta

Kujtojmë se Mozzik është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, ndërsa së fundi ka konfirmuar se po punon për albumin e ri.

Ngjarja paraprake

MPJ e Turqisë dënon djegien e flamurit turk dhe fotografisë së presidentit nga grupet armene në Bejrut

Ngjarja e ardhëshme

Drejtori i Urgjencës flet për shifrat rekord të të infektuarve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian