E veshur nga stilisti shqiptar! Shkëlqen Kylie Jenner

Kylie Jenner është prej modeleve më të ndjekura e më të përfolura.
Në një prej promove më të fundit ajo dhe vajza e saj Stormi kanë qenë muza e stilistit shqiptar Valdrin Sahiti.

Kujtojme se Kylie Jenner do të bëhet sërish nënë! 24-vjeçarja është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë me dashurinë e saj, Travis Scott.

Këtë lajm të bukur e ka bërë të ditur vetë Kylie përmes një videoje të publikuar në Instagram, ku kishte mbledhur momentet më të bukura teksa u dhuronte emocionet më të bukura njerëzve të saj të zemrës.

Një vëmendje të madhe mori dhe reagimi i vajzës së saj 3-vjeçare, e cila duket mjaft e lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Ja si do të jetë moti në fundjavë

Ngjarja e ardhëshme

Kos dhe Udb ishin industria jugosllave e vdekjes – për dy muaj kishte vrarë 59.000 njerëz!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian