E vërteta e ndarjes së aktores Rebel Wilson dhe partnerit të saj, Jacob Busch

Të martën, Rebel Wilson, konfirmoi se u nda nga i dashuri i saj, Jacob Busch.

Sipas raportimeve të reja nga E!News, aktorja 40 vjeçare bëri një pauzë nga partneri i saj pasi arriti në pikën se ‘marrëdhënia kishte ecur në rrugën që dëshironte’.

“Nuk kishte një incident që ndodhi me të vërtetë për t’i dhënë fund gjërave, marrëdhënia po ecte mirë”, ka thënë një burim pranë tyre.

Image

Dhe megjithëse historia e dashurisë ka përfunduar, Rebel dhe Jacob, 29 vjeçar, ende vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin.

“Ata kaluan një kohë të shkëlqyer së bashku dhe mbeten miq të mirë”, shtoi burimi.

“Rebel dhe Jacob mund të përfundojnë së bashku në të ardhmen. Ai ka shumë dashuri dhe respekt për Rebelin dhe ajo gjithmonë do të ketë një vend të veçantë në zemrën e tij. Ai e adhuronte atë”.

Image

 

Të martën, aktorja – e cila humbi 30 kilogramë vitin e kaluar – njoftoi se ishte beqare duke ndarë një portret të ri në Instagram ku dukej magjepsëse me një fustan blu jashtë një rimorkio.

“Shumë gjëra në mendjen time, vajzë beqare”, shtoi ylli i “Pitch Perfect”.

Ylli australian u takua me biznesmenin Jacob përmes një shoku të përbashkët në vitin 2019.

Pas takimit për më shumë se një vit, ata bënë paraqitjen e parë në tapetin e kuq së bashku në “Gala Albert Planet Health” në Monako në shtator 2020.

Vitin e kaluar, ajo tregoi se e kishte njohur Busch për një kohë të gjatë.

“Ai është një person shumë privat, kështu që nuk më pëlqen të jap shumë në lidhje me atë”, tha ajo.

Ish-çifti u fotografuan për herë të fundit së bashku më 24 dhjetor.

Ngjarja paraprake

Kolumbia në enigmë për hipopotamët e Pablo Escobar-it

Ngjarja e ardhëshme

Tipi i Gjakut më Rezitues ndaj Sëmundjeve Tumoriale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian